Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Clan war NON STOP?!?

+7
domen
dboysi
koks
sasko_nadja
stojan
kajt
[_.richy._
11 posters

 :: Ostalo

Go down

Clan war NON STOP?!? Empty Clan war NON STOP?!?

Objavlja by [_.richy._ Sre 16 Jul 2014 - 8:34

Ker se pojavljajo razlicna mnenja glede cw, naj vsak pod komentar napise ( z kratko obrzlozitvijo) ali je za cw non stop ali ne. Prevladala bo vecina!
1. Sem za cw NON STOP
2. Sem za cw 1x na teden
3. Nisem za cw
4. Drugo

[_.richy._

Število prispevkov : 7
Join date : 28/05/2013

Nazaj na vrh Go down

Clan war NON STOP?!? Empty Re: Clan war NON STOP?!?

Objavlja by kajt Sre 16 Jul 2014 - 8:42

1. Sem za cw NON STOP
Je pa z moje strani sprejemljivo tudi ce se odlocimo, da mogoce omejimo na recimo 3 vojne na teden (se pravi je en dan fraj), oziroma kaj podobnega. Da bi pa enkrat tedensko imeli vojno je meni premalo.

kajt

Število prispevkov : 1
Join date : 27/05/2014

Nazaj na vrh Go down

Clan war NON STOP?!? Empty Re: Clan war NON STOP?!?

Objavlja by stojan Sre 16 Jul 2014 - 8:53

sem za non stop vsaj meni kaže da sem lahko čez poletje bolj aktiven na morju kot doma

stojan

Število prispevkov : 1
Join date : 16/07/2014

Nazaj na vrh Go down

Clan war NON STOP?!? Empty Re: Clan war NON STOP?!?

Objavlja by sasko_nadja Sre 16 Jul 2014 - 13:41

Jaz sem za non stop, se pa zgodi tudi to da sem vcasih neaktiven oz ne naredim drugega napada, ampak za to je kriv alkohol in ne jaz.

sasko_nadja

Število prispevkov : 13
Join date : 09/04/2013

Nazaj na vrh Go down

Clan war NON STOP?!? Empty Re: Clan war NON STOP?!?

Objavlja by koks Čet 17 Jul 2014 - 6:27


Jaz sen za non stop. Sicer bom zdaj na morju ampak net bom mel tko, da dva napada na dva dni bom pa že spacal skupaj Wink

koks

Število prispevkov : 1
Join date : 16/07/2014

Nazaj na vrh Go down

Clan war NON STOP?!? Empty Re: Clan war NON STOP?!?

Objavlja by [_.richy._ Čet 17 Jul 2014 - 6:34

CW NON STOP.. Itaq! Mislim da dopusti niso problematicni, dva napada na dva dni lahko naredi vsak, tudi ce je na dopustu. Ce pa kdo ve, da bo dalj casa odsoten pa lahko zapusti clan in se vrne, ko bo spet aktiven.

[_.richy._

Število prispevkov : 7
Join date : 28/05/2013

Nazaj na vrh Go down

Clan war NON STOP?!? Empty Re: Clan war NON STOP?!?

Objavlja by dboysi Čet 17 Jul 2014 - 8:52

Še moje mnenje.

Sem načeloma za NON-STOP, vendar se moramo vseeno zavedati, da se lahko vsakemu zgodi, da ti kdaj res ne znese (panika v službi/šoli, tečna žena/ljubica, zahtevni otroci/kolegi, alkohol itd...).

To, da rabiš za 2 napada samo 5 min seveda ni res, vsaj za resne igralce. Treba je prečekirati nasprotnike in si nekoga izbrati, nato zgraditi primerno vojsko in si vzeti še nekaj časa, da natančno naštudiraš napad. To seveda potem ni 5 minut, ampak nanese kar nekaj časa. Osebno sem vedno dobil manj pik kot bi lahko ali sem celo čisto zajebal, ko ni bilo priprave.

Seveda se ti lahko potem še zgodi, da ti kdo odnese tistega na katerega se pripravljaš, ker rezervacije preko chata pač ne delujejo najbolje.

Mislim, da če bi se vsak dobro pripravil za napad, bi zmagali še več vojn (poglejte recimo ta zadnji cw proti "AP Bros" - nasprotnik na prvi pogled slabši, nekateri so že pred začetkom razglašali zmago, pa vendar so nas lepo pretepli... vsi njihovi napadi so bili zelo učinkoviti in naredili so zelo malo napak, kar vse kaže na njihovo pripravo... zmagali so torej zaradi tega, ker se je res vsak dobro pripravil na napad).

Kar se tiče neaktivnosti... je kdo opazil, da se ta neaktivnost vedno pojavi le pri močnih nasprotnikih? Iz tega lahko sklepamo, da nekateri pač ne napadejo, če ne vidijo možnosti, kako bi dobili dodatne pike. Ker je čisto vseeno, če naredijo 2 napada in ne prinesejo nobene pike ali pa sploh ne napadejo. Ta neaktivnost je torej bolj navidezna in po moje na končni rezultat nima posebej velikega vpliva. V vsakem primeru bi izgubili Smile

Hočem povedati to, da smo večino zgubljenih vojn izgubili ne zaradi neaktivnosti, ampak ker smo bili enostavno prešibki. So bile izjeme, ampak jih po moje ni bilo prav veliko. Glede na naše izkušnje bi že lahko vedeli, kdaj je možno zmagati, kdaj pa ne. Vmes je bilo nekaj cw-jev, kjer smo bili dejansko prešibki za zmago, pa smo jih vseeno igrali... Aktivnost je bila posledično slaba, ampak tudi boljša nam ne bi prinesla zmage. Preslaba vojska pač ne more premagati dobro postavljene in močne baze, razen če si Bruce Lee (edino on je premagal Chucka Norrisa) Smile No, nekaj bruce lee-jev zgleda da vseeno imamo v klanu, kar je super Smile

Če malo povzamem, mislim da nam splošno gledano gre kar dobro, kar kaže tudi število zmag. Seveda se pa moramo zavedati, da vsi klani, ki igrajo cw-je, postajajo vedno boljši (izkušnje, izgubljanje interesa slabših klanov itd...) in posledično je vedno težje zmagovati.

LPD

P.S.: Kar se tiče rezervacij... v google sheets sem na hitro pripravil eno tabelco, kjer bi lahko vpisovali rezervacije. Z računalnika lahko zadevo uporabljaš direktno, na mobilnih napravah pa mislim, da rabiš Google Sheets app. Dajte malo pretestirat in povejte, kako se vam zdi... Link:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1z48rZ7iZKp59G7N6HPo4kcrHyW1BBYmO8U4wddsCbxA/edit?usp=sharing

P.S.S.: In kar je najvažneje - ne pozabimo, da je to igra. Namenjena je zabavi Smile.

dboysi

Število prispevkov : 1
Join date : 22/04/2013

Nazaj na vrh Go down

Clan war NON STOP?!? Empty Re: Clan war NON STOP?!?

Objavlja by sasko_nadja Čet 17 Jul 2014 - 9:02

Super napisano dboysi, se popolnoma strinjam s tabo kar se pa tice rezervacij sem pa proti, ce pa kdo zeli da mu obrazlozim zakaj se pa lahko tudi o tem predebatira.

sasko_nadja

Število prispevkov : 13
Join date : 09/04/2013

Nazaj na vrh Go down

Clan war NON STOP?!? Empty Re: Clan war NON STOP?!?

Objavlja by domen Čet 17 Jul 2014 - 13:04

Pozdravljeni,
jaz se tudi strinjam z dboysi (sploh kar se tiče 5 minut, ker za pravi napad rabiš kar dost več cajta).

Osebno bi clan wors igral non stop, vendar poleti mi ne znese, zato moje mnenje je:

2. clan wors 1x na teden (v poletnem času)

lep dan vsem in CLASH ON

DOMEN (LEA)

domen

Število prispevkov : 1
Join date : 17/07/2014

Nazaj na vrh Go down

Clan war NON STOP?!? Empty Re: Clan war NON STOP?!?

Objavlja by Deki smeki Čet 17 Jul 2014 - 19:29

Jst bom sam to povedal: CW NON STOP. Pa lep dan vsem.

Deki smeki

Število prispevkov : 5
Join date : 09/04/2013

Nazaj na vrh Go down

Clan war NON STOP?!? Empty Re: Clan war NON STOP?!?

Objavlja by urban Čet 17 Jul 2014 - 19:45

pozdravljeni.

tudi jaz sem za to da se igra CW NON STOP. Mislim da lahko vsak najde 10min tisti dan da naredi dva napada v war. Sem pa zato da če dobimo kakšne ki so težki za premagat da res ne trošimo takrat darka in eliksirja za vojsko temveč enostavno počivamo ( takrat niti nam nebi ccja filal z vojsko) .
Če igramo na tak način potem z CW ne moremo imeti nobene izgube.... lahko samo poberemo loot kadar zmagamo Wink

pa lep večer vsem.

lp, Urban

urban

Število prispevkov : 4
Join date : 22/02/2014

Nazaj na vrh Go down

Clan war NON STOP?!? Empty Re: Clan war NON STOP?!?

Objavlja by K1M1 Čet 17 Jul 2014 - 21:00

mam tolk dela de se zase nevem ampak kar se mene tice...non stop! tist napad dva bom pa ze prsu ustimat, lp
K1M1
K1M1

Število prispevkov : 12
Join date : 09/04/2013
Age : 42
Kraj : planet earth

Nazaj na vrh Go down

Clan war NON STOP?!? Empty Re: Clan war NON STOP?!?

Objavlja by K1M1 Tor 22 Jul 2014 - 19:09

fantje tkole bom reku, men je zal de se je vse tkole nahit odvil, tut sam sem mal na sebe jezen...mogoce bi mogu se sam kej dodat na chat oz. saj kej napisat preden sem se prebekslu v cw team, vse skp bi se dal se mal predebatirat, sam smo ze stokrat mel pogovor o tem, pa cudno vedno se je 90% folka strinjalo na chatu, cw mora bit, mogoce bi blo boljs da bi bli tiho in bi se stvar ze v startu drugace zastavila, kot sem povedal jaz sem za cw non stop, farmat se mi ne da vec, za trofeje mi je vseen, ce pa ne bi blo dobre druzbe na chatu bi pa ze zdavnaj vse skenslu, ampak ocitno je coc koncno dobil nek smisel in to je cw! problem je, ker v slo team ni neaktivnih playerju, jaz stekam da nimas casa da delas, ampak ce lohk farmas pa req. po par sto donacij oz. tisoc, pol pa de ga jebes da bos tut 2 napada naredu, sej mas 48 ur cajta de se ustimas.... lucky hvala za coja, sam tut men se ne da skoz na chatu neki prerekat pa debatirat ce nic ne pomaga, zal mi je samo za nekaj ljudi ki jih bom pogresal, ker smo le neki cajta skupi zabil! to je to, tnx uzivite, se tipkamo...
K1M1
K1M1

Število prispevkov : 12
Join date : 09/04/2013
Age : 42
Kraj : planet earth

Nazaj na vrh Go down

Clan war NON STOP?!? Empty Re: Clan war NON STOP?!?

Objavlja by urban Tor 22 Jul 2014 - 19:52

lahk še js kaj dodam Smile ? lucky.... zgleda da imaš res slab dan ker si imel neke brezvezne izpade danes ki so pripeljali do tega kar se je zgodilo. mi ni žal da je tako, ker od tebe odkrito povedano itak ni bilo nikoli nič..... vedno ali richy ali kimi oz nejc. Verjamem da boš imel sedaj ob mik9 res pomoč 24 ur na dan tako kot si jo imel do sedaj Wink čez čas boš spoznal da si sam naredil napako.

anej, saskonadja, alex in podobni.... upam da se nam pridružite ker smo se vedno dobro razumeli in se zajebavali tako da vas mi je žal če ostane tam.
vete pa kje nas lahko najdete- slovenia cw

lp Vsem

p.s lucky - srečkovič, zdej pa kicki če lahk Razz

urban

Število prispevkov : 4
Join date : 22/02/2014

Nazaj na vrh Go down

Clan war NON STOP?!? Empty Re: Clan war NON STOP?!?

Objavlja by sasko_nadja Čet 24 Jul 2014 - 16:38

Lp vsem bivšim soborcem.
Sicer nisem bil prisoten ob odhodu zdaj ze na zalost bivsim soborcem, ampak po zadnjih dveh postih vidim da ni šlo zlepa

sasko_nadja

Število prispevkov : 13
Join date : 09/04/2013

Nazaj na vrh Go down

Clan war NON STOP?!? Empty Re: Clan war NON STOP?!?

Objavlja by urban Čet 24 Jul 2014 - 16:49

saško maš zs od mene.

urban

Število prispevkov : 4
Join date : 22/02/2014

Nazaj na vrh Go down

Clan war NON STOP?!? Empty Re: Clan war NON STOP?!?

Objavlja by sasko_nadja Čet 24 Jul 2014 - 16:57

lp vsem bivšim soborcem.
Sicer nisem bil prisoten ob odhodu zdaj že na žalost bivših soborcev, ampak po zadnjih dve postih vidim da ni šlo zlepa Sad 
Jaz ostajam zvest klanu kjer sem pred cca 1 letom in 8 mesecev začel svojo "coc kariero Very Happy " in kjer smo preživeli dosti dobrega in verjetno tudi kaj slabega, obenem pa bi se zahvalil tudi za vse prejete donacije.

Upam pa da se vseeno še kdaj slišimo prek foruma ali pa chata, bog ne daj pa da se vidimo u živo ker pol bo štala(jebemti tu bi moral bit smiley za pivo pa ga ne najdem na računalniku).

Želim vam veliko zmag v cw-ju ( zaenkrat jih imamo mi več  Very Happy Very Happy Very Happy ) in uspešno vodenje novoustanovljenega clana.

LP od mene iz Moravč ( tudi v Zagorje če do tke pride ta post Smile )

sasko_nadja

Število prispevkov : 13
Join date : 09/04/2013

Nazaj na vrh Go down

Clan war NON STOP?!? Empty Re: Clan war NON STOP?!?

Objavlja by tomi Ned 21 Sep 2014 - 20:49

Jaz sem bil v clanu in me je alex kickal, ker sem bil za vikend odsoten in je mislil, da nisem aktiven in naj pridem, ko bom spet aktiven.
Ce dam pa join pa pise da sem banan.
Ali obstaja moznost da pridem nazaj v clan?

tomi

Število prispevkov : 2
Join date : 21/09/2014

Nazaj na vrh Go down

Clan war NON STOP?!? Empty Re: Clan war NON STOP?!?

Objavlja by tomi Ned 21 Sep 2014 - 20:52

Je napisal naj pridem, ko bom aktiven.
Ali pa, ker nisem imel casa za napad v cw

tomi

Število prispevkov : 2
Join date : 21/09/2014

Nazaj na vrh Go down

Clan war NON STOP?!? Empty Re: Clan war NON STOP?!?

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 :: Ostalo

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu