Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CLAN WARS UPDATE

3 posters

Go down

CLAN WARS UPDATE Empty CLAN WARS UPDATE

Objavlja by K1M1 Sob 5 Apr 2014 - 12:05

Kot ste marsikateri že opazili, drug teden dobimo nov updejt - CLAN WARS - oujeee Wink
Predvidoma 9ga v sredo, tko da tle mate par stvari o katerih je danes potekala debata na chatu...


Za tiste, ki se jim pa ne da brat mojga eseja, mate pa tle en kul 16min dolg video...

Stvar je veliko bolj simpl kot se v štartu sliši, tk da:


- clan war lahko napove samo leader in co-leaderji (kot tudi sprejmejo izziv)

- clan war poteka dva dni, prvo je Preparation Day (dan priprav) kjer si je pametno ogledat nasprotnika, na chatu naredit neko skupno taktiko kdo bo koga napadel in pa se seveda veliko vlogo pri tem bodo igrale donacije, oziroma kaj bo kdo imel na razpolago v clan castlu (donirajte samo tisto kar piše) ker tisto boste imeli na razpolago naslednji dan, ko se začne Battle Day (dan borbe)...kar se mene tiče in seveda brez zamere, jaz bom zahteval in tudi vrnil samo wizze lvl6 - vojaki ostanejo v ccju, ne glede nato če jih pri defensu nasprotnik uniči, tko da še enkrat - donirajte kar piše, če ne bodo sankcije Wink

- clanu ni potrebno spejeti izziva ko ga nek drug clan izzove, ko pa mi nekoga izzovemo in nas sprejme, se bitka še isto sekundo začne, vsak bo lahko dvakrat napadel, tako da dobro premislite in se uskladite kdo bo koga, močnejši nasprotniki bodo na vrhu War Mape, slabši nasprotniki pa spodaj (za tiste th8 itd..) da je stvar še lažja vam supercell z rdečim krogom označi sebi primerno bazo za napad, upoštevali so en kup algoritmov, tako da boste več ali manj dobivali nasprotnike s podobno bazo kot je vaša, še enkrat - trofeje ne igrajo nobene vloge...ampak lvl thja, zidu, obrambe, kinga in kraljice ter koliko vojakov spravite v camp itd...

- kot sem že prej omenil dan priprav je pomemben za postavitev vaše vasi, ker ko je dan priprave končan, baze ne morete v clan waru več spreminjati, tko da vsi thje not, ter rudnike in storage ven, kajti napadalec dejansko ne pobere vaših resorsev, ampak se med igro generirajo glede nato kakšnega nasprotnika ste uničili (po domače povedano loot bonuse časti supercell) trofeje pr tem ne igrajo nobene vloge

- pri clan waru šteje samo najboljši rezultat, tko da ni pomena da nas 10 komadov znova napada enega in istega kjer dobivamo po 100%, kajti šteje se samo en rezultat

- ko se clan war začne, se ob napadu na vašo vas, xbowi, inferni, bombe itd...nafilajo nazaj same, kot tudi kot sem že prej omenil, vojaki ostanejo v clan castlu, ne glede kaj se pri napadu zgodi!!!

- napadajte sebi primerne, kajti če bomo mi ki imamo th10 napadali tiste ki imajo th8, ne bo za naše nič ostalo ki dejansko imajo th8!!!

- napadajte takšne ki še nimajo nobene zvezdice, ali če imajo mogoče samo eno in ste sigurni vase da lahko izboljšate rezultat!

- ko enkrat vstopimo v clan war, vaša baza na normalni mapi ostane nedotaknjena, resorsi, kot tudi ščit če ga imate!!!

- clan vedno dobi sebi primernega glede na število članov v njem, tako da če smo polni kot trenutno, bomo tudi dobili nasprotnika ki ima 50 igralcev! tako da ko se odločimo za clan war, je dobro da nas je čimveč aktivnih, ker drugače ne bo šlo

- npr. če imamo 48 igralcev v clanu in dobimo nasprotnika ki jih ima samo 45, bojo naši trije, ki so zadnji na lestvici lahko sodelovali samo kot spectatorji ;)tako da je zadeva čimbolj poštena...za spece pa - kot da bi pri šiptarju lizal sladoled čez šipo Razz

- isto sekundo ko se clan war začne, lahko na normalni mapi (tista ki je sedaj) bazo spremenite, npr. če farmate lahko daste nazaj not resorse in th ven, kajti supercell vam posname postavitev, ki ste jo imeli pri vstopu v battle day, tako da med clan warom še vedno lahko normalno napadate in farmate kot sedaj Wink

- izkupiček oziroma loot bonus je na koncu clan wara kar lep, ob zmagi seveda, tako da boste tisti malo nižje kar lepo odnesli če zmagamo, tisti ki smo malo višje pa pač malo manj, ker se več zapravi za vojsko, ampak bomo prežvel, kot sem rekel, še vedno lahko vmes farmate in nabirate za vojsko, ki jo boste uporabili v clan waru ob naslednjem, drugem napadu!

- na voljo bodo vsi replayi ki so se zgodili med clan warom, tko da če ste prepričani da lahko izboljšate rezultat, si obvezno poglejte prej, kje ga je kolega morebiti usral Wink

- na koncu zmaga tisti clan ki osvoji največ skupnih zvezdic, če je to neodločeno, zmaga tisti clan ki je drugemu naredil najvec damaga v bitki (največ procentov) se pravi če nas v clan waru sodeluje 50 igralcev, je možnih 150 zvezdic - vsaka zmaga vam ob 100% da 3 zvezdice, isto kot do zdaj (ker kot sem omenil, šteje samo en rezultat pri nasprotniku in to le najboljši) !!!

- v clan castlu boste med clan warom imeli rezultat koliko loota ste odnesli, cc bo služil nekak kot neka banka, kjer resorsi ostanejo ob napadu!

- cc boste lahko upgrejdali na lvl6 (35 troopsu) 7M golda

- tudi če ima nasprotnik th zunaj, se vseeno potrudite vsaj za 2 zvedice in nekaj dodatnih dobljenih procentov v bitki (replayi vseh bodo vidni in na razpolago vsem) Wink

Evo, mislim da je kr jasno, bomo sproti še kako rekl, seveda pa lahko kdorkoli še kaj dopiše kar sem pozabil ument...
Admin daj post označi kot sticky da ostane na vrh in označen in samo za registrirane uporabnike, al je to že zdej ?! Wink
Mate pa še en kup videu na youtube - userji: simontay, godsoncoc, potem tale zgornji maddendvinik, playclashofclans itd...kot tudi ob izidu updejta, verjetno kak vodič pade uraden od supercella Wink
morebiti se kakšna malenkost ob uradnem izidu updejta še spremeni, ampak mislim da je to to, ker je bilo to vse posneto na supercellu...
Zdej grem pa enga napadit :Dse tipakmo Wink

Clash On  Twisted Evil 
K1M1
K1M1

Število prispevkov : 12
Join date : 09/04/2013
Age : 42
Kraj : planet earth

Nazaj na vrh Go down

CLAN WARS UPDATE Empty Re: CLAN WARS UPDATE

Objavlja by črnoko Sob 26 Apr 2014 - 17:56

(drug teden dobimo nov updejt) -
- naslednji teden dobimo novi update

(tko da tle mate par stvari o katerih je danes potekala debata na chatu..) -
- tako da si lahko tukaj preberete nekatere stvari o katerih je potekal pogovor na chatu

(Za tiste, ki se jim pa ne da brat mojga eseja, mate pa tle en kul 16min dolg video...)-
- Za tiste, ki jim ni do branja mojega dolgega posta, imate spodaj super 16minutni video

(Stvar je veliko bolj simpl kot se v štartu sliši, tk da)-
- Igra je veliko bolj preprosta kot se sliši v startu

In tako dalje v vsakem stavku .... Evil or Very Mad  scratch  scratch 


črnoko

Število prispevkov : 1
Join date : 26/04/2014

Nazaj na vrh Go down

CLAN WARS UPDATE Empty Re: CLAN WARS UPDATE

Objavlja by sasko_nadja Sre 14 Maj 2014 - 17:08

Moje mnenje o debati ki se dogaja na chatu in o cw
1. LEDO ne vem zakaj si zasluži biti v našem klanu, ne spoštuje kaj se donira , vsak cw ima th zunaj in vsi vemo za današnji napad( vsaj pustil bi da se isteče čas bi mogoče dobil še drugo zvezdico)-- škoda besed za njega iz moje strani
1.1 MIK sicer za moje pojme ni tak problem samo treba bi mu bilo razložit da je važno napadati po zmožnostih ki jih ima njegova vojska.
1.2 danes je drugače tudi TICI naredil enako neumnost kot LEDO, ne vem kaj je bilo prej ampak treba bi bilo spremljat
2. Delitev klana je totalna neumnost iz mnogih razlogov ki jih pa ne bom nasteval ker mislim da če vsakdo malo premisli ve da to po vsej verjetnosti ne more delovati prehajanje iz enega klana v drugega itd..
3. Najbolj pomembna zadeva:
Imamo čisto napačno strategijo ( dobra je če je nasprotni klan zelo slabši in neorganiziran kar pa se vidi po zadnjih vojnah da temu ni več tako, ratujejo vsi bolj organizirani),
Zakaj napacna strategija:
Th9 igralci bi morali "čistiti" th 9 in ne da th10 zapravlja napade na th9 razen tisti ki upgredajo kralja ali kraljico pomogajo čistiti th 9.
Da th9 premaga th9 dokazuje NEJC, danes tudi YAYO in še marsikateri, naj se pogleda v zgodovino da ne bom omenjal vsakega posebaj

sasko_nadja

Število prispevkov : 13
Join date : 09/04/2013

Nazaj na vrh Go down

CLAN WARS UPDATE Empty Re: CLAN WARS UPDATE

Objavlja by K1M1 Sre 14 Maj 2014 - 17:41

Saso kokr sm na chat omenu se cist strinjam s tabo...
Vsak si lahko vzame 2 min časa pred napadom in se malo podebatira kako in koga se bo lotil, ledotu sem že stokrat povedu, zdej mu ne bom več...Noben ne zahteva da si nonstop online, če pa si pa le dej neki od sebe, ne pa da se ti tut th ne dat not premaknt, vse dobite serviran na pladnji, doniramo vam kar hočete, pol se pa še norca delate, porihtal smo glede donacij, kdorkol je že biu me ne briga, sam seb v skledo špuka...Vedno se menimo samo da se napada sebi primerne, ne pa čim višje tistega ki ima največ loota in po možnosti se th zuni, če ni zmage je le nekaj procentov kar bi lahko bilo...

Kar je bla prej debata od slo team cw, tudi jaz mislem da je potrata časa in pa predvsem živcev, igramo po svojih najboljših močeh in tko kot smo sedaj...18 nas je ki mamo th10 ce se motm mislem da cca 4je ki so se na th8, ostalo pa sami th9...neki bomo pa že spravl skup smo še zmer Smile
K1M1
K1M1

Število prispevkov : 12
Join date : 09/04/2013
Age : 42
Kraj : planet earth

Nazaj na vrh Go down

CLAN WARS UPDATE Empty Re: CLAN WARS UPDATE

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu